pouzećem i platnim karticama
ASICS COURT FF 3 CLAY muške patike za tenis razvijene su u saradnji sa teniskom legendom Novakom Đokovićem i dizajnirane da podrže eksplozivne pokrete kako biste sa lakoćom pokrili svaki dio terena na šljaci.
Sa povećanom kontaktnom površinom đona, ove patike pružaju stabilnije doskoke i pomažu u smanjenju opterećenja tijela tokom intenzivnih mečeva. Zahvaljujući tome, možete usmjeriti više energije na snažne udarce i brze promjene pravca. Za glatkije prelaze i efikasnije kretanje po terenu, model omogućava brže okrete i lakši povratak u spremnu poziciju. Kombinacija odličnog prianjanja đona i TWISTRUSS™ sistema podrške pruža veću stabilnost i snažnije odgurivanje od podloge. MONO-SOCK™ konstrukcija gornjišta dodatno unapređuje osjećaj podrške i sigurnog pristajanja, dok đon prilagođen šljaci omogućava prirodno kretanje i smanjuje opterećenje tokom igre.
Specifikacija:
Obavezni kolačići čine stranicu upotrebljivom omogućavajući osnovne funkcije kao što su navigacija stranicom i pristup zaštićenim područjima. BDS.ME koristi kolačiće koji su nužni za ispravno funkcionisanje naše web stranice kako bismo omogućili pojedine tehničke funkcije i tako Vam osigurali pozitivno korisničko iskustvo.
Statistički kolačići anonimnim prikupljanjem i slanjem podataka pomažu vlasnicima stranice da shvate na koji način posjetioci komuniciraju sa stranicom. Radi se o kolačićima koji BDS.ME omogućuju web analitiku, tj. analizu upotrebe naših stranica i mjerenje posjećenosti, koju BDS.ME provodi kako bi poboljšao kvalitet i sadržaj ponuđenih usluga.
Marketinški kolačići koriste se za praćenje posjetitelja kroz web-stranice. Koriste se kako bi se korisnicima prikazivali relevantni oglasi i potakli ga na interakciju, što je bitno za izdavače i oglašivače trećih strana. BDS.ME koristi Google Analytics kolačiće ads/ga-audiences i collect, te Facebook kolačiće fr i tr.